«Мрець» прокинувся в холодильнику моргу і пішов на вечірку

«Мрець» прокинувся в холодильнику моргу і пішов на вечірку

Історія сталася на півдні Польщі в місті Семяновіце-Сльонську. Перехожі звернули увагу на чоловіка, який лежав без свідомості на вулиці.


Правоохоронні органи Польщі розслідують рідкісний інцидент — п’яний чоловік, у якого була констатована смерть, «воскрес» у морзі і повернувся на вечірку.Історія сталася на півдні Польщі в місті Семяновице-Сльонську. Перехожі звернули увагу на чоловіка, який лежав без свідомості на вулиці.

Прибув на виклик лікар констатував смерть, викликану сильною алкогольною інтоксикацією. В результаті тіло 31-річного Кшиштофа Новака було доставлено в місцевий морг.
Вночі охоронець закладу почув грюкіт і стогони, які виходять з холодильника. «Коли охоронець витягнув ящик, щоб перевірити джерело шуму, він був у повному шоці. Він побачив який трясеться від холоду чоловік, який просив ковдру», – пише портал patrztu.news.

Після виходу з камери «воскреслий» чоловік відігрівся і відмовився від госпіталізації і вирішив повернутися на вечірку до друзів. Для медика, який зробив помилку, історія завершилася підозрою в профнепридатності. Тепер його чекає судовий розгляд.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий