На аеродромі «Шайківка» в РФ у результаті атаки дрона знищено два ТУ 22М3: ексклюзивні подробиці

На аеродромі «Шайківка» в РФ у результаті атаки дрона знищено два ТУ 22М3: ексклюзивні подробиці

Український безпілотник знищив два ТУ 22М3 на аеродромі «Шайківка» в Калузькій області РФ. Ці літаки-бомбардувальники з території Білорусі обстрілювали українські міста.
Про це, посилаючись на джерела в Збройних силах України, розповів шеф-редактор OBOZREVATEL Орест Сохар у своєму Telegram-каналі «Орестократія». Він зазначив, що знищення ТУ 22М3 є дуже важливою подією.


Так, «Шайківка» – не прифронтова авіабаза, а розташована на відстані понад 350 км від кордонів з Україною; до Москви від Калуги – не більше 300 км льоту.

Шайківка Калузької області РФ на карті

«Російська система ППО дірява і просто проґавила патріотичний літальний апарат. Мої друзі в ЗСУ особливо акцентували на цьому: росіяни сліпі, коли йдеться про нові види озброєнь», – зазначив Орест Сохар.Він нагадав, що в перших повідомленнях окупантів йшлося про те, що дрон був «місцевим» і кордон не перетинав, оскільки російські генерали не наважилися озвучити правду перед Москвою.

Ту-22М3

Ту-22М3 – дальній надзвуковий ракетоносець-бомбардувальник із змінною геометрією крила. Він був одним із найзасекреченіших радянських авіапроектів часів «холодної війни», через що навіть зараз частина доступної інформації щодо нього не відповідає дійсності.

Випускався в двох основних модифікаціях: Ту-22М2 (з 1972 по 1984 рік; знято з озброєння в середині 1990-х), і Ту-22М3 (з 1978 по 1993 рік), який країна-агресор експлуатує й сьогодні.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий