На Черкащині від удару блискавки загинула жінка

На Черкащині від удару блискавки загинула жінка

У Полтавській, Чернігівській, Київській, Черкаській, Житомирській і Дніпропетровській областях розбушувалися урагани з грозовими дощами. До ранку 340 населених пунктів залишилися без світла. 
Ураган в Кривому Розі — пронісся напередодні ввечері, порядком налякавши місцевих жителів. Багато фіксували все, що відбувається на мобільні телефони.


Місто засипало градом розміром з перепелине яйце. Побиті авто, в деяких машинах розбиті стекла. В іншому районі міста — лютував вітер. Двісті будинків залишилися без дахів, у багатьох квартирах — вибиті вікна.

Розгулу стихії не витримав газопровід — через пошкодження труби майже 2,5 тисячі людей залишилися без газу.
Вітер вирвав з корінням близько 35 дерев. Збитки ще підраховують. Попередньо чиновники озвучують суму в півтора мільйона гривень.

Черкаська область: дощі з градом і штормовим вітром накрили ввечері і Черкаську область. Прояснилося тільки під ранок. Найбільше постраждав Шполянський район.

У селі Антонівка блискавка вбила жінку, коли та разом з чоловіком корів з пасовища гнали. Олег Годлевський, сільський голова Антонівки розповів, що блискавка вдарила в мобільний телефон.

У сусідніх селах град зруйнував дахи будинків і знищив посіви. Обійстя — підтоплені. Повалено десятки дерев, з десятків будинків — зірвало покрівлю. Півсотні населених пунктів залишилися без світла. Аварійні бригади енергетиків і рятувальники в авральному режимі — з ранку. Збитки, завдані стихією, — ще підраховують.

podrobnosti.ua

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий