Главная / Новости / На Вінниччині 136 злочинців вийшли на волю раніше по «Закону Савченко»

На Вінниччині 136 злочинців вийшли на волю раніше по «Закону Савченко»

 В грудні 2015 року набув чинності «Закон Савченко», що викликав чималий резонанс в судах, місцях позбавлення волі і серед населення. Згідно Закону, кожен проведений день в слідчому ізоляторі рахується за два і входить до загального терміну покарання. Отож засудженні можуть вийти з в’язниць раніше.Лише у Вінницькій області станом на 18 лютого таким «помилуванням» вже скористався 551 в’язень – їм перерахували термін покарання. З них 136 вийшли на волю.Читайте также   Мужские и женские швейцарские часы


«Закон Савченко» застосовується до всіх ув’язнених осіб, але оскільки його прийняття спричинило активні обговорення та критику в країні, то Державна пенітенціарна служба звернулася до Вищого спеціалізованого суду за роз’ясненнями стосовно довічно ув’язнених осіб.

Суд пояснив, що до «довічників» Закон може застосовуватися лише в разі заміни одного покарання на інше», — розповіла ВИННИЦА.info начальник сектору по контролю за виконанням судових рішень Управління Державної пенітенціарної служби Вінниччини Ольга Крот.

Читайте также   Чоловік влаштував скандал у літаку Ларнака – Київ: його затримала поліція. Відео

За її словами, особи, засуджені до довічного, мають право звертатися із заявами про перерахування їм терміну покарання, але у Вінницькій області таких ще не було.

Варто зазначити, що кількість осіб, які подають заяви на перерахування терміну ув’язнення, стрімко зростає. За даними пенітенціарної служби, тиждень тому таких вінничан було 300 – сьогодні ж – півтисячі.

ВИННИЦА.info

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.