Главная / Новости / Мир / На згарищі російського ТЦ зник безслідно цілий клас школярів: відео

На згарищі російського ТЦ зник безслідно цілий клас школярів: відео


Під час пожежі у ТЦ «Зимова вишня» в російському Кемерово зник без вісти цілий клас школярів. Батьки відправилися на пошуки, підключили копів, але поки все марно. Серед чотирьох загиблих чи постраждалих дітей також немає.

Над містом досі піднімаються гігантські клуби чорного диму, остаточно займання так і не ліквідували, про що свідчать кадри, оприлюднені свідками подій у мережі.Дивіться: горить ТЦ у Росії

Припускають, що кількість жертв вже більше двох десятків, але точну цифру назвати не беруться, інформація з офіційних джерел надходить досить суперечлива.

Наприклад, місцеві ЗМІ з посиланням на джерело в Міністерстві охорони здоров’я області повідомляють про 6 загиблих в результаті пожежі, а за оновленими даними, тіла 4 дітей були знайдені не в кінотеатрі, як повідомлялося раніше, а в дитячій кімнаті торгового центру.

Читайте также   США внесли Россию в "черный список" - Кремль оставили без кредитов, военных технологий и помощи

У Центрі медицини катастроф зазначають, що загиблих нібито взагалі немає, а всього лише 12 осіб із опіками. У МНС визнають, що могли поквапитися з висновками і прийняти дітей, які втратили свідомість, за загиблих.

Дивіться: кадри з із «Зимової вишні» 

Очевидці нарікають: не спрацювала сигналізація, людей виводили контролери і робили це досить хаотично.  У соціальних мережах пишуть, що відтягали руками автомобілі біля приміщення, аби змогли під’їхати пожежні машини:

«Нормально спрацювали перехожі, ми машини руками відтягнули, щоб пожежники проїхали, і килими натягували», «Родичі вже в Кемерово, але їх не підпускають, сестра поїхала на екскурсію з 10 особами, батьки переживають за них, ніхто нічого не говорить, самі вони з села за 50 кілометрів від міста», — йдеться в коментарях.

Дивіться: очевидці пожежі в Кемеро відтягують авто з місця НП власноруч

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий