Главная / Новости / Политика / Нардеп Мосійчук прийшов п’яний на телеефір (відео)

Нардеп Мосійчук прийшов п’яний на телеефір (відео)

Народний депутат Ігор Мосійчук прийшов на прямий ефір телеканалу ZIK, ймовірно, у нетверезому стані. У цьому політика звинуватили телеглядачі, і деякі з них телефонували в студію та робили Мосійчуку зауваження.“На мою думку, Мосійчук перебуває в нетверезому стані у вас у студії”, – сказав один із глядачів, який зателефонував у студію, пише Канал 24.На це нардеп відповів: “Ви можете оцінювати, як завгодно. Я перебуваю в стані, в якому я є”.

Всі ці виродки, які телефонують і розповідають: “Нетверезий стан, ідіот, дурень” тощо. Це все люди, які направляються з певного центру. Господи, дай їм розуміння… Не будемо уточнювати (з якого центру), але ми всі розуміємо, з якого,– додав згодом Мосійчук.

Реагуючи на такі слова нардепа, ведучий попросив його поважати глядачів.

“Просто людина подзвонила, сказала, ви там такий сякий. Я скажу, звідки. Його попросили зателефонувати, щоб дискредитувати мене. Ось і все”, – відповів на зауваження ведучого політик.

Читайте также   Зеленський відповів, чи піде на другий термін: є багато викликів

Дивіться відео, ня кому глядач запідозрив Мосійчука в алкогольному сп’янінні (на 18:05 хвилині):


До цього Мосійчук сказав, що в студію приїхав з лікарні і в нього важкий психологічний стан.Ще один глядач, який зателефонував в ефір, запитав у нардепа: “Вам чекушечку ще треба принести чи келих пива, щоб Ви вже заспокоїлись?”

Мені треба принести Лозового, який здохне разом зі своєю прокуреною і пропитою печінкою, – відповів Мосійчук.

Дивіться відео з Мосійчуком, якого запідозрили в алкогольному сп’янінні:

Згодом Мосійчук опублікував у своєму Facebook такий допис:

“Щойно був в ефірі телеканалу ZIK і декілька осіб на прохання одного “товариша” спитали про мій стан. Відповідаю: після всіх процедур, які я пройшов сьогодні в клініці Шалімова, це виглядає цинічно! Дуже цинічно!”

Під клінікою Шалімова політик має на увазі Національний інститут хірургії та трансплантології імені Шалімова.

Читайте также   "Завдяки вам ніхто з моїх дітей не може без охорони": Зеленський емоційно з'ясував стосунки з журналістом "УП"

В алкогольному сп’янінні народного обранця запідозрили і користувачі соціальних мереж. Тож на Мосійчука в мережі обвалився шквал критики та глузувань.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий