Не буду більше це терпіти: Мер Черкас подає в суд на Президента: «Зеленський остаточно відірвався від реального життя!»

Не буду більше це терпіти: Мер Черкас подає в суд на Президента: «Зеленський остаточно відірвався від реального життя!»

Мер Черкас Анатолій Бондаренко готує позов до суду проти президента України Володимира Зеленського за слова глави держави про нібито наявність кримінальних проваджень проти Бондаренка. Про це на сторінці в мережі Facebook повідомив головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов.
«З подивом почув від президента Зеленського про якісь 17 кримінальних справ проти мене. Його слова про кримінальну справу проти мене — брехня. Подам до суду проти Зеленського, мої юристи готують позов за брехню, ми будемо вимагати вибачень. Ніяких процесуальних дій проти мене не проводиться. Мене і команду мерії не викликають на допити, не проходять обшуки, не вимагають документи», — розповів Бондаренко.


За словами голови Черкаської міськради, президент «остаточно відірвався від реального життя» і «напевно, отримує інформацію з інстраграму або Вконтакте».

«Президенту треба ретельно вивчати обстановку в країні, нехай приїде в Черкаси. Політично на місцевих виборах Зеленському та його партії тут нема чого ловити — у них немає ніяких шансів, після брехні про «велюровий» карантин ніякої довіри ним немає. А я готовий тут наочно показати чого варті його вигадки», — підкреслив Бондаренко.
Раніше Президент України Володимир Зеленський розповів, що мер Черкас Анатолій Бондаренко є фігурантом більше десятка кримінальних проваджень.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий