«Не може бути так, що війна триває лише у нас»: Данілов пояснив, чому в РФ почастішали пожежі та вибухи

«Не може бути так, що війна триває лише у нас»: Данілов пояснив, чому в РФ почастішали пожежі та вибухи

Секретар РНБО Олексій Данілов прокоментував зростання кількості вибухів і пожеж на території Російської Федерації.
За його словами, це невід’ємна частина війни, яку Росія розв’язала проти України. Він переконаний, що надалі подібні інциденти продовжуватимуться по всій території країни-агресорки.


Про це Данілов розповів 2 травня в інтерв’ю телеведучій Наталії Мосейчук.

«Там, ви знаєте, вони (пожежі та вибухи — прим.) вже тривалий час. У них там то гелікоптери з’являються на важливих ділянках, які забезпечують їхні війська ресурсами. То з боєкомплектами у них раптово щось відбувається. Це війна. І я можу сказати, що це буде продовжуватися. І це буде продовжувати розповзатися по всій РФ. Тому що не може бути так, що війна триває лише у нас.Я не можу сказати, хто це робить. У мене було припущення, що це роблять російські партизани, які не згодні з режимом Путіна. Якщо там такі ще є, а може, якісь інші сили. Закінчиться війна, і по кожному випадку ми будемо мати розуміння, хто, де, коли і як все це відпрацьовував.

Там дуже багато процесів відбувається. Там відбулися процеси у фармацевтичній галузі. Там вибухнув цех, який готував безпосередньо для збройного війська антибіотики. І багато інших там речей відбувається, на які ми не завжди звертаємо увагу. Немає жодного дня без сюрпризів для російського війська, для російського вищого керівництва», — заявив Данілов.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий