Главная / Новости / Культура / “Не можуть брати участь”: Віце-прем’єр жорстко висловився про Нацвідбір на Євробачення

“Не можуть брати участь”: Віце-прем’єр жорстко висловився про Нацвідбір на Євробачення

“Представник від України на Євробаченні виступатиме під прапором своєї держави, а за ним спостерігатиме вся Європа. Якщо цей представник їздить на виступи до Росії – не можна робити вигляд, що нічого не сталося. Це загроза інформаційній безпеці”, – заявив віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко у ефірі “Радіо Свобода”, повідомляє 24 канал.

“Коли ми від світу вимагаємо нових санкцій щодо Росії – виступаємо в ООН, Європарламенті та інших міжнародних інституціях й говоримо про злочини Російської Федерації. Ми не можемо при цьому робити вигляд, що нічого не трапиться, якщо на міжнародному конкурсі такого рівня Україну бу, не себе, а Україну представляти виконавці, які регулярно гастролюють на території країни-агресора”, – додав він.Читайте также   Макаревич произвел фурор на концерте в Полтаве: зал аплодировал стоя

Окрім того, на своїй сторінці у Twitter віце-прем’єр написав, що національний відбір на Євробачення-2019 вже став частиною гібридної війни Росії проти України. Причина цьому – участь у відборі артистів, що гастролюють на території держави-агресора або не визнають територіальної цілісності України.

Підтримую тих, хто вважає, що з огляду на негативний суспільний резонанс та загрози інформаційній безпеці України, такі артисти не можуть брати участі у конкурсній частині Фіналу Національного відбору на Євробачення-2019, – написав політик.

У фінал національного відбору міжнародного пісенного конкурсу Євробачення-2019 пройшли музичні гурти ANNA MARIA, Freedom jazz, KAZKA, YUKO, Brunettes Shoot Blondes та співачка MARUV.

Читайте также   Макаревич выступил во Львове, собрав аншлаг на концерте. Фото и видео

Зокрема, гучний скандал викликав ефір на одному з телеканалів із сестрами Опанасюк – учасницями дуету ANNA MARIA. Вони відмовлялися відповідати на запитання про агресію Росії в Україні, а Крим назвали “нашим”. Ще одна учасниця-фіналістка MARUV не приховує своїх поїздок на виступи до Росії, бо так, мовляв, “вона несе мир”.

Що відомо про скандал навколо сестер Опанасюк. Відео:

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий