Главная / Новости / Общество / Здоровье / Не п’яниця, а на дієті: вино визнано найкращим засобом для схуднення

Не п’яниця, а на дієті: вино визнано найкращим засобом для схудненняДієтологи з Великобританії з’ясували, що дієта з ключовим компонентом вином дозволяє швидше скинути зайві кілограми і сантиметри в талії. Одним з ключових її компонентів є звичайне столове вино.

Перша згадка про унікальну дієті було в глянцевому журналі за 1962 рік. Вказується, що дана дієта швидше за все допомагає скинути зайві кілограми і сантиметри в талії. Вона досить сувора, але дієва.


Однак і у винної дієти є свої обмеження. Так, дотримуватися її можна лише в тому випадку, якщо робота і спосіб життя дозволяють нікуди не поспішати.

Читайте также   В Конгрессе США анонсировали подготовку импичмента Байдена вслед за Трампом

Отже, винна дієта:

Сніданок: одне яйце круто і склянку білого вина.

Обід: два яйця круто і дві склянки вина.

Вечеря: яловичина на пару і допити те, що залишилося в пляшці від сніданку та вечері.

Крім цих інгредієнтів дієтологи рекомендують вживати його разом з чашкою чорної кави.

Відзначається, що сумарна енергетична цінність дієти становить менше 1200 калорій. При цьому добова потреба у вітамінах і жирах задовольняється практично повністю.

Читайте также   Прогноз для Украины на неделю: правительство может уйти в отставку

Однак дієтологи всього світу все ж наполягають на тому, що правильне харчування допоможе в житті краще агресивних дієт. Правильне харчування має бути не тільки помірним і регулярним, але і різноманітним.

Відмовитися від улюблених, але шкідливих продуктів дуже складно. Хоча для цього вам не потрібна допомога фахівця – можна легко вирахувати для себе правильний раціон, визначити калорійність і скористатися перевіреними радами.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...