Не викладайте нічого в Мережі, це небезпечно: відомий журналіст зробив важливе попередження

Не викладайте нічого в Мережі, це небезпечно: відомий журналіст зробив важливе попередження

Людям необхідно триматися подалі від соціальних мереж, від Facebook, Twitter та інших ресурсів. Це небезпечно
Таку думку висловив відомий журналіст, публіцист і громадський діяч Дмитро Биков.


«Я можу підтвердити лише один свій давній висновок: друзі, далі від соціальних мереж! Нічого вам там робити. Соціальні мережі – це погано, шкідливо, небезпечно, нудно, провокативно, це псує настрій», – заявив Биков, додавши, що головний сенс існування Інтернету – це листування, отримання інформації та спілкування з однодумцями.

«Але навіщо зніматися і викладати? Ось цього я не розумію. Яка таємна потреба реалізується таким чином? Ну, пожартували, зняли, подивилися. Це все одно що викладання свого сімейного альбому. Нічого немає нуднішого чужих відпусток і чужих снів. Коли в Мережі переказують сни або поміщають фотографії з відпустки …», – переконаний журналіст.
Биков запевнив, що у кожного має залишатися свій особистий простір.

«Ось випускний вечір якогось американського школяра. Кому все це треба? Що за копання публічне в своїй і чужій білизні? Не викладайте ви нічого свого в Мережу. Адже ви ж не вивалюєте свої нутрощі на загальний огляд», – говорить Биков.

Як швидко розпізнати кремлівського троля: легкі способи

«Я колись одного чудового дисидента запитав: “А чому ти досі не заводиш мобільного?” Вона сказала: «А було мені межання вішати собі на шию коров’яче ботало».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий