Невзоров пояснив, чому розвал Росії неминучий: Путін довів до зубожіння, невігластва та торжества жлобів

Невзоров пояснив, чому розвал Росії неминучий: Путін довів до зубожіння, невігластва та торжества жлобів

Російський журналіст-опозиціонер Олександр Невзоров, який нещодавно показав український паспорт, пояснив, чому розвал РФ неминучий. За його словами, глава країни-агресора Володимир Путін створив зубожіння, невігластво та торжество жлобів у своїй державі. Це обов’язково призведе до розпаду «російського царства».
Свою думку Невзоров висловив в інтерв’ю на YouTube-каналі «В гостях у Гордона». Публіцист вважає, що Україна обов’язково переможе у війні й тоді Росія почне руйнуватися (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).


Олександр Невзоров пояснив, чому розвал Росії неминучий.

«Переконлива перемога над російською армією буде здобута, але вона, на жаль, не позбавить грандіозних проблем. Неминучий розлом Росії. Неминучі зміни глобальні по всьому світу, пов’язані з цим. Злидні, біда, кров, смерть, невігластво, тупість, торжество жлобів – це все буде реаліями майбутнього, яке збудував Путін», – сказав журналіст.

Також він додав, що Росія завжди мала «пуш-ап» у вигляді армії, якою лякала світ, але насправді виявилася дуже дрібною. Невзоров порівняв потенціал ЗС РФ із рівнем Монголії та назвав країну-агресора пугалом, якого ніхто не боїться.Олександр Невзоров вважає, що Україна обов'язково переможе у війні.

Крім того, Невзоров заявив про повну понівеченість Росії. За його словами, у кремлівські кабінети прийшов розпач.

«Вона понівечена настільки капітально, що відновленню не підлягає. Розпач прийшов у кремлівські кабінети, звичайно, до порівняно адекватних «жителів», – додав публіцист.

  

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий