Главная / Новости / Политика / Німеччина і Франція засудили путінські «вибори» в Криму

Німеччина і Франція засудили путінські «вибори» в Криму

Франція не визнає вибори президента Російської Федерації на території Криму та висловлює підтримку територіальній цілісності України.

Про це повідомляється у заяві Міністерства закордонних справ Франції.

«Через 4 роки після незаконної анексії Автономної республіки Крим, а також Севастополя, Франція найрішучішим чином підтверджує свою прихильність повному відновленню суверенітету і територіальної цілісності України в рамках міжнародно визнаних кордонів», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Франція не визнає організацію виборів президента Росії на території Криму.

«Франція стурбована мілітаризацією півострова і погіршенням становища в області прав людини, особливо кримських татар», – йдеться в заяві.

«Вона засуджує дискримінацію за ознакою приналежності до етнічної або релігійної громади і закликає звільнити всіх осіб, затриманих із порушенням міжнародного права. Франція також закликає до збереження і захисту історичної та культурної спадщини Криму», – додає МЗС Франції.

Читайте также   Политэксперт рассказал, почему олигархи не хотят пускать Порошенко на второй срок

Також повідомляється, що 22 та 23 березня глава МЗС Франції Жан-Ів Ле Дріан відвідає Київ, де проведе переговори з українською владою, зокрема щодо ситуації на Донбасі.

У свою чергу, новий голова МЗС Німеччини Гайко Маас назвав неприйнятними вибори президента РФ в окупованому Криму та засуджує спроби легітимації анексії.

«Результат виборів у Росії не дивує, так само, як і обставини, за яких відбувалися вибори» – заявив він перед початком засідання міністрів закордонних справ ЄС у Брюсселі, повідомляє кореспондент «Європейської правди«.

«Той факт, що ці вибори відбулися у Криму, анексованому всупереч міжнародному праву, з нашого погляду є неприйнятним», – наголосив глава німецького МЗС.

Читайте также   У Зеленського кажуть, що влада замовила проти нього тираж газет "з брудом"

Він додав, що Німеччина не підтримує дій з легітимації анексії півострова.

Маас також наголосив, що з огляду на це Росія залишиться складним партнером. Водночас співпраця з РФ є необхідною для розв’язання великих міжнародних конфліктів, каже міністр.

«Водночас від Росії очікуватиметься конструктивний внесок», – зазначив він.

Глава німецької дипломатії також повідомив, що на засіданні міністрів буде обговорюватися українське питання.

«Ми підтримуємо український уряд та вимагаємо від нього продовження процесу реформ», — зазначив міністр.

Читайте новости New News в социальных сетях Facebook, Twitter, а также в Telegram

Loading...