Пакет санкцій буде направлений проти членів найближчого оточення президента Росії Володимира Путіна та російських енерговиробників. Про це журналісти пишуть із посиланням на власні джерела.

Що можуть зачепити санкції

Припускають, що розглянуть відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT. Видання називає це «ядерним варіантом». Як кажуть джерела, нові санкції можуть бути спрямовані на різні сектори, включаючи виробників енергії та російські банки.
Ймовірно, обмеження стосуватимуться й російського суверенного боргу. Також обмеження можуть зачепити провідних російських олігархів. Говорять про заборону доступу до американських банківських і кредитних систем.

Агресивний санкційний пакет

Американський чиновник попередив, що зібрали досить агресивний пакет санкцій. Росію застерегли, якщо вона вторгнеться в Україну, США і Європа разом введуть найгірші економічні санкції, які коли-небудь були запроваджені.

Остаточного рішення про санкції немає

Офіційні особи заявили, що остаточні рішення щодо того, чи застосовувати санкції, не прийняли. Зауважили, що адміністрація президента США Джо Байдена зараз веде переговори з європейськими партнерами. Багато з них мають більш тісні економічні відносини з Росією.