Главная / Новости / Политика / Новообраний депутат заговорив про Донбас й довів українців до сказу: «Ми воюємо з…»

Новообраний депутат заговорив про Донбас й довів українців до сказу: «Ми воюємо з…»

Новообраний народний депутат «Опозиційною платформи – За життя» Олег Волошин зробив шокуючу заяву про Донбас. За його словами, «Україна воює з українцями».

Про це Олег Волошин заявив в ефірі 112.Він додав, що якби противником України була Росія, останній потрібно було б оголосити війну.«Я багато разів читав звіти Генштабу, спілкувався з нашими військовими. Ні в кого немає підстав стверджувати, що ми на Донбасі воюємо з російською армією. Ми воюємо з такими ж нашими громадянами, навченими й очолюваними російськими офіцерами, за підтримки так званого військторгу, який поставляє озброєння», – заявив Волошин.Він додав, що з 40 тисяч людей, які воюють сьогодні на Донбасі, переважна більшість є громадянами України.

«Я не заперечую, що на певних етапах російські військові підрозділи втручалися в конфлікт. Але сказати, що ми там безпосередньо воюємо з Росією неможливо», – підсумував Волошин.

Олег Волошин також назвав питання про повернення Криму Україні закритим. За його словами, повернути півострів у склад України не вдасться. Він підкреслив, що анексія Криму може тривати десятиліття.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий