Главная / Новости / Общество / Одне фото з Донбасу показало підсумок окупації РФ: спочатку не пускали ЗСУ, а тепер стоять в чергах і йдуть в Україну

Одне фото з Донбасу показало підсумок окупації РФ: спочатку не пускали ЗСУ, а тепер стоять в чергах і йдуть в Україну

Фото іспанського фотографа Ману Брабо, зроблене на КПП “Станиця Луганська” і розміщене в Тwitter користувачем Дебальцеве online вразило користувачів цієї соцмережі своєю лаконічністю і точністю передачі того жаху, який має місце бути на єдиному пропускному пункті в Луганській області.

Величезний натовп людей, речі на візках, а на передньому плані жінка, що везе в інвалідному візку чоловіка, який не в змозі пересуватися самостійно.


Вже чотири з половиною роки пройшло з тих пір, як жителі частини Луганської області через окупацію втратили можливість вільно їздити навіть в найближчі до свого місця проживання населені пункти. А поїздка в селище Станиця Луганська, яке знаходиться на неокупованій частині області взагалі випробування, майже порівнянне за складністю з підкоренням гімалайських гір-восьмитисячників.

Читайте также   "Это не просто дно, это – пропасть": нардеп шокирован лекцией Зверобой

І це при тому, що до 2014 року чимало жителів Станиці Луганській їздили в обласний центр і назад щодня – вони працювали в Луганську. Тоді дорога займала до півгодини, тепер, щоб потрапити в Станицю, люди в чергах стоять по 6-9 годин.

У коментарях до посту з  цими фото користувачі соцмережі писали, що чимала частка провини в тому, що на жителів окупованих територій обрушилися такі біди, лежить на самих луганчанах. Вірніше, на тих з них, хто хотів “померти в Росії” і з іконами виходив на дороги, перешкоджаючи просуванню українських військових.

Читайте также   В Харькове приземлился самолет с эвакуированными украинцами из Уханя

Зараз серед тих, хто змушений ризикувати здоров’ям в поїздках за українськими пенсіями і посібниками, напевно є і учасники таких “ватних” акцій. Але є і ні в чому не винні люди, заручники і жертви обставин, жертви “русского мира”, безглуздого і нещадного.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий


Loading...

Загрузка...