Офіцера КДБ Білорусі «розірвало на шматки» біля кордону з Україною – ЗМІ

Офіцера КДБ Білорусі «розірвало на шматки» біля кордону з Україною – ЗМІ

У зоні відселення Гомельської області Білорусі виявлено міни, на одній із них підірвався співробітник білоруського Комітету держбезпеки.
Джерело: білоруська служба «Радіо Свобода»


Деталі: 5 квітня жителі Мозиря помітили, що співробітники ДАІ перекрили вулицю Ленінську в районі будинків 10 та 12. Там розташована будівля місцевого КДБ. З воріт виїхав мікроавтобус ритуальної служби, за ним «люди в цивільному» та військові.

У той же час білоруські Telegram-канали почали повідомляти, що біля кордону з Україною підірвалися на міні чи то співробітники КДБ, чи то прикордонники чи природоохоронні інспектори.«Радыё Свобода» зібрала те, що відомо зараз.

У Мозирі мікроавтобус похоронної служби виїхав із двору будівлі, де розташований Мозирський міський відділ КДБ Гомельської області. Видання має підтвердження цього. За ритуальним мікроавтобусом слідували чоловіки у цивільному, за ними – чоловіки у військовій формі. Поруч був припаркований автомобіль Toyota з літерою «V» на борту (один із розпізнавальних знаків, що використовується російськими військовими під час війни проти України).

Одне з джерел білоруського видання повідомило, що ховали місцевого співробітника КДБ, підполковника Андрія Р. Людина з такими особистими даними справді служила у КДБ. У 2018 році він отримав нагороду від Мозирської влади, присвячену 100-річчю Збройних Сил.

Інше джерело «Свабоди» повідомляє, що УАЗ, в якому знаходився співробітник КДБ, підірвався на міні в зоні відселення, біля села Біла Сорока Наровлянського району Гомельської області РБ.

«Це білоруська територія, звідки там міни? Але є інформація, що водія просто розірвало на шматки. Після цього місцевість обстежили і виявили ще десять мін. Звідки вони поки що невідомо», — сказало джерело.

Офіційної інформації про загибель двох людей не надходило. Державні ЗМІ РБ, зокрема мозирська газета «Жыццё Палесся», некрологів не публікували.

Нагадаємо: Хоча режим Лукашенка офіційно не оголосив війну Україні, він продовжує надавати територію країни російському агресору як майданчик для дислокування і перекидання військ. З території Білорусі російська армія завдає авіа та ракетних ударів по мирних містах України.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий