Окупанти активно готуються до псевдореферендуму на Луганщині: заманюють їжею та водою

Окупанти активно готуються до псевдореферендуму на Луганщині: заманюють їжею та водою

Російські окупанти та їхні пособники на Луганщині швидкими темпами готуються до так званих референдумів щодо приєднання регіону до РФ. Вони вже визначилися з місцями проведення та активно агітують людей іти на «голосування».
Зокрема, жителів заманюють їжею та водою. Про це розповів голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай в ефірі телемарафону.


За його словами, окрім продуктів і води, окупанти обіцяють роздати людям будматеріали. Також вони «годують» їх обіцянками хорошого життя з екрану пересувного телевізора, який цілий день промиває мізки населенню в захоплених військами РФ районах.

«Свого роду це – шантаж: «ми вам допоможемо задовольнити первинні потреби, а ви йдете на «референдум». Як ні  – помирайте, і без вас результат намалюємо», – пояснив Гайдай.Він наголосив, що окупанти складають реєстр приміщень, де проведуть так звані вибори без вибору.

До того ж, в кожному населеному пункті вже з’явилися брехливі пропагандистські газети-вісники, які мають змусити мешканців прийти і «віддати голос».

«Хоча, кому той голос потрібен…» – констатував голова ОВА.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий