Главная / Новости / Культура / Олена Кравець із «Кварталу 95» буде пересуватися на милицях

Олена Кравець із «Кварталу 95» буде пересуватися на милицях

Відома українська акторка, телеведуча і зірка «Кварталу 95» Олена Кравець зламала ногу. Зірка відразу ж звернулася по допомогу до лікаря і їй наклали гіпс. Обстеження показало, що в неї перелом плеснової кістки.Про те, як це сталося, артиста розповіла в інтерв’ю «Твій день«. Ще тиждень після НП Олена Кравець відновлюватиметься вдома. Якщо кістка буде правильно зростатися, їй видадуть милиці.Олена Кравець буде пересуватися на милицях.

Знаменитість розповіла, що це сталося зовсім випадково: вона спіткнулася і вдарилася об одвірок у своєму будинку, заплутавшись у власних широких шовкових штанях. «Я навіть не впала, просто дуже сильно вдарилася в одвірок. Через 15 хвилин з’явився набряк», – зазначила Олена.

Читайте также   Наталя Могилевська похвалилася розкішними ногами в тілесному плаття з глибоким декольте, — «Хороша, чертовка!»


Олена Кравець зламала ногу.

Кравець звернулася до медиків – у лікарні їй наклали гіпс. Знаменитість пожартувала, що в такий спосіб вона проявила солідарність із нашими футболістами, які отримали травми. «Я думаю, що все буде добре – зростеться. Після 8 липня мені видадуть милиці», – додала вона.

 

Коротко про знаменитість:

Олена Кравець – українська актриса і телеведуча. У 2014 і 2015 роках входила у список «100 найвпливовіших жінок України» за версією журналу «Фокус», а в 2016 році увійшла в список «ТОП-100 найуспішніших жінок України» за версією журналу «Новое время».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий