Олена Зеленська вразила українців новою світлиною. “Найкрасивіша перша леді!”

Олена Зеленська вразила українців новою світлиною. “Найкрасивіша перша леді!”
Перша леді України Олена Зеленська вразила українців новою світлиною. Українці одразу ж бурхливо почали обговорювати і порівнювати жінку з попередніми і закордонними першими леді.
Фото вона оприлюднила в “Інстаграмі”.
При цьому дружина українського Президента повідомила, що тепер ділитиметься новинами з українцями у “Фейсбуці”.
“Дорогі підписники! Мені хочеться якнайбільше ділитися з вами нашими з командою задумами та перемогами, розповідати, що вдається, а що не дуже, бачити вашу підтримку та чути критику (конструктивну) і знати, що ви зі мною. Тож шукайте мою сторінку olenazelenska.official у Facebook, де більше простору для тексту та роздумів. Instagram хочу розвантажити від лонгрідів і залишити тут найцінніше – емоції. Чекаю на вас у FB! ”, – написала Зеленська.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Дорогі підписники! ⠀ Мені хочеться якнайбільше ділитися з вами нашими з командою задумами та перемогами, розповідати, що вдається, а що не дуже, бачити вашу підтримку та чути критику (конструктивну🙂) і знати, що ви зі мною. ⠀ Тож шукайте мою сторінку olenazelenska.official у Facebook, де більше простору для тексту та роздумів. Instagram хочу розвантажити від лонгрідів і залишити тут найцінніше – емоції. ⠀ Чекаю на вас у FB! 😉

Допис, поширений Olena Zelenska (@olenazelenska_official)
До слова, українці у коментарях просто “засипали” Зеленську компліментами:
“Найкрасивіша перша леді”; “Дуже гарна”, “Ви Еталон жiночностi”, “Яка ви гарна ”, “Красуня ” – тощо.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий