Пара усиновила 3 дітей вмираючої сусідки. Їх подальша доля вас здивує!

Пара усиновила 3 дітей вмираючої сусідки. Їх подальша доля вас здивує!

Тіша Бошемін зі своїм чоловіком виховували п’ятеро дітей. Не сказати, що вони жили заможно, але і не бідували. На хліб з маслом вистачало.


1

Але одного разу світ Тіши перевернувся. Це сталося, коли сусідка Одрі попросила її доглянути за трьома діточками: жінці було необхідне термінове медичне обстеження. Хоч Тіша майже не спілкувалася з сусідкою, відмовити в такому проханні не могла.
2

Ніщо не передбачало біди. Однак, коли Одрі повернулася додому, вона повідомила Тіші, що у неї виявили другу стадію раку шлунка. Для всіх близьких і знайомих жінки ця жахлива новина стала шоком.

3

З того моменту сусідки стали близькими друзями. Тіша виявилася чи не єдиною людиною, яка по-справжньому піклувався про хвору. Саме тому Одрі попросила її усиновити своїх дітей, коли смерть вп’ялася в її слабке тіло чіпкими кігтями.

4

Розуміючи, що трійця не виживе в цьому великому і жахливому світі без люблячої матері, подружжя  Бошемін прийняли відчайдушне рішення — усиновити цих нещасних. Тепер їхня сім’я складалася з 10 осіб, а старий будинок став тріщати по швах.

5

Як би там не було, мешкало подружжя душа в душу і швидко знайшли спільну мову з дітьми. Тіша з чоловіком стали для діток справжніми мамою і татом. Жили у тісноті, але відносно щасливо. Але це не могло тривати вічно.

6

В один прекрасний день до подружжя Бошемін приїхали представники місцевого телеканалу, які буквально шокували сім’ю звісткою. Пару з дітьми попросили переселитися в готель на декілька тижнів, повідомивши, що для них готується грандіозний сюрприз.

 7 (1)

Повернувшись додому, Тіша, її чоловік і діти не могли повірити очам!

 8

Місцева комуна зібрала гроші на ремонт будинку нашої великої сімейки. Коли члени сім’ї Бошемін повернулися до рідного дому, вони його не впізнали. Будівлю повністю відремонтували і обладнали новенькими меблями і технікою.

9

Нові дитячі дуже сподобалися дітлахам. Оновлена ​​вітальня, без сумнівів, стане місцем для сімейних посиденьок. Кухня переобладнана під потреби великої родини. Герої нашої статті ходили по будинку з відкритими ротами.

10

Також Тіші подарували пачку купонів на річний запас продуктів, які виділила місцева мережа супермаркетів.

 11

14

Доброта і чуйність людей часом приємно дивує. Карма це або щось інше? Адже Тіша зробила добру справу, на яку здатен далеко не кожен: усиновила трьох дітей, маючи вже п’ятьох власних.

12

13

Дивлячись на таке, знаходиш віру в людину, в її доброту і порядність. Побільше б таких людей з великої літери.

bdzhola

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий