Партію Притули готові фінансувати Хомутиннік і Веревський: подробиці про новий політпроєкт

Партію Притули готові фінансувати Хомутиннік і Веревський: подробиці про новий політпроєкт

Нову партію шоумена Сергія Притули готові фінансувати співвласники холдингу «Кернел» Віталій Хомутиннік і Андрій Веревський. Переговори з великим бізнесом ведуться вже давно.
Про це пише «Телеграф» із посиланням на свої джерела. За їхньою інформацією, політсила буде називатися «Партія Сергія Притули», відповідні документи вже було подано в Міністерство юстиції.


«Зараз йому готовий дати гроші Хомутиннік. Його хлопці вже допомагають Сергію з кампанією. Також готові фінансувати кампанію Андрій Веревський і Томаш Фіала, але він готовий вкласти зовсім небагато і більше підтримати його медійно», – прокоментувало джерело в депутатському корпусі.

Віталій Хомутиннік – народний депутат з 4-го по 8-ме скликання, був членом фракції Партії регіонів, а потім групи «Відродження».У жовтні 2015 року придбав 5% акцій найбільшого українського маслопереробника – холдингу «Кернел». У 2017 році компанія Cascade Investment Fund, що належить Хомутинніку, збільшила пакет акцій в Kernel Holding SA до 6,59%.

Власник радіостанції «Улюблене радіо» і опосередковано власник журналу «Фокус».

Дружини Притули і Хомутинніка – рідні сестри.

Андрій Веревський – нардеп з 4-го по 7-й скликання, був членом фракцій БЮТ і Партії регіонів. Президент холдингу «Кернел Груп».

Томаш Фіала – генеральний директор інвесткомпанії Dragon Capital, що володіє холдингом НВ і виданням «Українська правда».

Нардеп з об’єднання «Справедливість», що відкололося від «Голосу», Ярослав Юрчишин заявив, що «ніяких олігархічних грошей» у новому проєкті не буде, в тому числі Михайла Фрідмана і Віктора Пінчука, з яким раніше пов’язували Притулу.

«Створювати нову партію з олігархом – означатиме кінець цього проєкту. І мене точно не буде в цьому проєкті, якщо там будуть гроші олігархів», – сказав він.

За словами джерел, Юрчишин і його колега Роман Лозинський – головні люди, які зараз займаються партією.

«Перший відповідає за підбір кадрів. Також вони думають брати собі людей з партії «Сила людей», з Української галицької партії. У регіонах їх підтримує не так багато осередків, Дніпро, Рівне, Одеса – ні», – зазначив співрозмовник видання.

Крім того, до Притули може приєднатися депутатка Київради Аліна Михайлова та інші представники «Голосу» з числа столичних депутатів.

Юрчишин також підтвердив, що збирати команду майбутньої партії будуть з охочих членів регіональних осередків «Голосу».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий