Главная / Новости / Пекло в аеропортах: українці ночують біля злітних смуг, відпустка скасовується

Пекло в аеропортах: українці ночують біля злітних смуг, відпустка скасовуєтьсяУкраїнські туристи знову зіштовхнулися з безвідповідальністю туроператорів, на цей раз вони застряли у Барселоні

Ще вночі відпочивальники покинули готель, але вони й досі чекають вильоту в місцевому аеропорту.


Рейс авіакомпанії YanAir має прилетіти за розкладом до Борисполя об 11:40, 23 липня.

На сайті ж аеропорту зазначено, що літак повинен вилетіти в 20:30.

Повідомляється, що пасажири вже понад чотири години очікують на посадку в аеропорту Барселони.

За словами українців, туроператором виступає компанія JoinUp!

Варто зазначити, що о 3:10 до Барселони з Борисполя збирався вилетіти рейс YanAir, але наразі запланований час вильоту – 12.25.

Читайте также   "Могли схлестнуться два спецназа". Как "альфачи" под Киевом ворвались в полицию и что на самом деле произошло

Нагадаємо, численні затримки рейсів вже стали звичною проблемою для українських туристів. Так, у п’ятницю, 13 липня, в одному із київських аеропортів застрягли відразу кілька сотень пасажирів. Спочатку рейс мав вилетіти з «Жулян» о 5:40 ранку, однак його багаторазово переносили до 20:00. Після цього пасажирам оголосили, що рейс відправитися 14 липня о 00:00 годин.

Деяким пасажирам довелося чекати пізнього вильоту в аеропорту майже цілий день.

«Ми досі чекаємо. Він повинен був вилетіти вранці. Ми спеціально на нього приїхали з Харкова з дітьми. Тепер сидимо тут з дітьми. Рейс перенесли на 12 ночі й сказали, що це може бути ще не кінець. Але самі знаєте, що дітей треба годувати, поїти, і молочне», – сказала одна з потерпілих.

Читайте также   В Киев вернулись методы разборок из 90-х: как в центре города захватили ресторан Guramma Asia

Зокрема, SkyUP скасувала рейс в Анталію, який повинен був вилетіти в 2:05, а також в Тирану, запланований на 13:00. Лоукостер Anda Air скасував рейс в Бургас. Також на табло «Києва» була інформація про затримання на 35 хвилин рейсу у Варшаву від авіакомпанії Wizz Air. Час вильоту змінили з 22:40 23:15.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...