Під час обшуків у Киви знайшли багато грошей, злитки золота і картину, на якій він — в образі Муссоліні

Під час обшуків у Киви знайшли багато грошей, злитки золота і картину, на якій він — в образі Муссоліні

На одній із картин нардеп Ілля Кива зображений в образі італійського фашистського диктатора Беніто Муссоліні.


Під час обшуку в будинку одіозного нардепа від партії “Опозиційна платформа – За життя” Іллі Киви в його незадекларованому будинку в Козині біля Києва знайшли велику кількість готівки, злитки золота і картини очільниці підсанкційного видання “Страна.Юей” Світлани Крюкової.Про це йдеться в матеріалі Bihus.Info.

Незадекларований «кеш» Іллі Киви

Як свідчать фотографії, які редакція Bihus.Info отримала з власних джерел у правоохоронних органах, під час обшуку в Іллі Киви знайшли готівку як в гривнях, так і в іноземній валюті. Так, під час обшуку в нардепа виявили понад 1,1 млн грн та 500 тис. доларів США (приблизно 13,5 млн грн), а також понад 300 тис. грн – в автомобілі. 
Злитки золота

Окрім грошей, правоохоронці виявили також золоті злитки, вагою від 1 до 100 грам. Загальна вартість золота на одній цій фотографії становить не менше 1 млн грн. Водночас в декларації Кива не вказав наявінсть будь-якого золото.

Картини Світлани Крюкової

Також в будинку знайшли декілька картин, які на своїх сторінках в соцмережах продає керівниця підсанкційного видання “Страна.Юей” Світлана Крюкова. Одну з цих картин, де Кива — в образі фашистського диктатора Беніто Муссоліні, Крюкова подарувала нардепу на його день народження у 2020 році. На іншій картині Кива зображений в компанії своїх колег по партії – Вадима Рабіновича та Віктора Медведчука – в образах героїв радянського фільму “Кавказька полонянка”.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий