Главная / Новости / Политика / Підглянуто у Верховній Раді: з переписки у месенджері стало зрозуміло, чому Зеленський залишає Авакова на посаді глави МВС

Підглянуто у Верховній Раді: з переписки у месенджері стало зрозуміло, чому Зеленський залишає Авакова на посаді глави МВС

Сьогодні, під час першого засідання нової Верховної Ради обраний народний депутат від партії “Слуга народу” Ліза Богуцька пояснила, чому вирішили залишити Арсена Авакова на посаді глави МВС.Нардеп пише комусь повідомлення в месенджері, що експрезидент Петро Порошенко готує переворот. Фото листування зробили журналісти “Страни“.У листуванні такі слова: “Леночка, я напишу пізніше про це пост. Уявляю собі атаку фб на всю фракцію СН. Хочу тільки тобі написати ми залишаємо Авакова. Іншого шляху немає. Порошенко готує переворот. І дуже серйозно готує. Він чекає, що ми відправимо Авакова у відставку, щоб відразу почати. ​​Сьогодні, швидше за все, знімемо недоторканність. але залишимо міністра МВС. Я засмучена дуже, але іншого шляху поки немає. Він залишиться до грудня. Саме на грудень Петя готує путч “.

Читайте также   Тривала понад 8 годин: у Франції завершилась зустріч політрадників лідерів "нормандської четвірки"Пакетное голосование за Кабмин.
Гончарук – премьер-министр.
Рябошапка – генпрокурор.
Баканов – глава СБУ.
Аваков остаётся на должности министра МВД.
Президент на заседании фракции сказал, что это «его личная ответственность» и попросил поддержать это решение.

Народні депутати нової Верховної Ради відправили у відставку уряд Володимира Гройсмана.

Перед цим народні депутати сформували тимчасову президію першої сесії Ради IX скликання. До складу президії увійшли представники партії “Слуга народу” Дмитро Разумков і Руслан Стефанчук, “Опозиційна платформа – За життя” Юлій Іоффе, Всеукраїнського об’єднання “Батьківщина” Андрій Кожем’якін, партії “Європейська солідарність” Михайло Забродський і партії “Голос” Ярослав Железняк.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий