Підліток, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, відмовився здавати кров на аналіз

Підліток, який влаштував смертельну ДТП у Харкові, відмовився здавати кров на аналіз

Неповнолітній Микола Харківський, обвинувачений у порушенні правил дорожнього руху, що спричинило смертельну ДТП в Харкові, відмовився здавати на аналіз кров. Він скористався своїм правом, водночас слідчі не звернулися до суду щодо примусового відбору біоматеріалу в «мажора».
Про це у Facebook повідомив адвокат Ігор Черняк, який представляє родину загиблого водія Chevrolet Aveo. За його словами, саме аналіз крові може повністю виключити відсутність в організмі будь-яких речовин, які прямо впливають на кваліфікацію злочину.


«Іншими словами, проведений аналіз сечі виключає багато, але далеко не все! Упевнений, що повне та всебічне розслідування – це саме те, що необхідно як усім сторонам кримінального провадження, так і суспільству загалом», – сказав він.

Пост юриста

Його колега адвокат Масі Найєм на своїй сторінці у Facebook зазначив, що це дуже важливий факт у справі.
«Якщо підозрюваний відмовився давати зразки крові для можливості проведення експертиз у кримінальному провадженні, тоді поліція мала звернутися до суду з клопотанням до слідчого судді про примусове відібрання біологічних зразків. Мені здається, що вказаних дій наразі зроблено не було. Це важливо. Не буду деталізувати чому. Є надія, що поліція це зробить. Дуже важливо, щоб зробила», – наголосив він.

Скриншот посту адвоката
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий