Після 5 годин у нарадчій кімнаті суд про запобіжний захід Порошенку перенесли на 19 січня

Після 5 годин у нарадчій кімнаті суд про запобіжний захід Порошенку перенесли на 19 січня

Печерський суд, який обирає запобіжний захід п’ятому президенту Петру Порошенку за підозрою у держзраді та сприянні терористичним організаціям, переніс засідання на 19 січня.
Джерело: засідання суду 17 січня


Деталі: Головуючий суддя, котрий обирає запобіжний захід Порошенку, Олексій Соколов пробув у нарадчій кімнаті 5 годин.

Після цього представник суду повідомив, що вихід судді із нарадчої кімнати і оголошення резолютивної частини рішення відбудеться 19 січня о 14.00.Порошенко і його прихильники здивувалися через інформацію про перенесення засідання і лише зазначили, що нова дата припадає на Водохреща.

Політик в оточенні нардепів «Євросолідарності» та адвокатів покинув суд і пішов «до людей», котрі весь день стояли біля будівлі на його підтримку.

Наостанок Порошенко подякував активістам і сказав, що розраховує побачити їх біля суду 19 січня.

 

Сторона обвинувачення клопотала про запобіжний захід у вигляді арешту з альтернативою внесення застави в 1 мільярд гривень. Прокурори зазначали, що Порошенко може тиснути на свідків, перешкоджати слідству, приховувати докази.

Сам Порошенко в інтерв’ю УП розповів, що будь-який запобіжний захід щодо нього буде соромом для України: «Це перешкоджання моїй політичній діяльності як всередині країни, так і закордоном».

Що було ранішеП’ятий президент України підозрюється у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».

Санкціями статей передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років з конфіскацією майна або без такої.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий