Главная / Новости / Политика / Почуйте: якщо приймуть рішення по цьому закону, ви залишитеся без машини

Почуйте: якщо приймуть рішення по цьому закону, ви залишитеся без машиниНародний депутат Володимир Парасюк попередив власників автомобілів на єврономерах – “здавайте машини на металобрухт”

Так він прокоментував наслідки скандального закону Ніни Южаніної.


“Хочу звернутися до всіх людей, які вміють чути, – почав своє звернення Парасюк. – Якщо сьогодні будуть включені до порядку денного і прийняті рішення по законам Южаніної, Святаша та т.д., то власники «єврономерів» можуть сміливо відвозити свої автомобілі на металобрухт”.

За його словами, в цих законах немає жодного доступного українцям розмитнення.

Нагадаємо, 11 липня урядовий квартал в Києві був повністю заблокований мітингувальниками – власники автомобілів з іноземною реєстрацією не згодні з новими ініціативами уряду.

“І навіть якщо комусь буде цікаво в вартість автомобіля в 3000 євро з дволітровим дизельним двигуном додати ще акциз, мито, ПДВ, пенсійний фонд в сумі 4500 євро, то механізму як це зробити – не буде. А надвеликі штрафи є. Побачите, що до другого читання ніяких змін не буде. У них інші цілі і вони не збігаються з бажаннями людей”, – підкреслив Парасюк.

Читайте также   Зеленский провел перестановки в руководстве СБУ. Кто лишился должностей

Відзначимо, навесні цього року в Україні вступили в силу нові вимоги до ввезення авто на литовських номерах. Тепер під час перетину кордону громадянин України, крім поданих до митної служби довіреностей від імені литовських компаній, чиї інтереси він представляє, повинен надати ще ряд документів. Зокрема, це дозвіл на офіційне працевлаштування в Литві і трудовий договір з компанією, якій належить автомобіль. В протилежному випадку авто просто не буде допущено на територію України.

Одночасно з цим в Раді зібралися міняти ставки розмитнення “євроблях”. Як повідомляла глава парламентського Комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, нові ставки нібито розраховані таким чином, щоб захищати країну від екологічної шкоди, якої завдають старі автомобілі:

Читайте также   За что ввели санкции против Дубинского, Онищенко и медиа Деркача. Полный текст заявления Минфина США

“Ставки будуть знижені. Зараз на новий автомобіль з об’ємом двигуна в 1,6 тис. Куб. См акциз становить 427 євро, у віці до п’яти років – 2629 євро, понад п’ять років – 3906 євро. За моєю шкалою, за новий автомобіль з таким об’ємом двигуна потрібно буде заплатити 150 євро, до п’яти років ( “євро-5”) – 300 євро, 2005-2009 роки випуску ( “євро-4”) – 750 євро, 2000-2004 роки ( “євро-3”) – 1500 євро “.

Як повідомляла раніше Politeka, моторні жителі України знайшли ще один хитрий спосіб вигідно ввозити в країну автомобілі з-за кордону. Так, до проблеми «євроблях» в Україні в недалекому майбутньому може додатися ще й проблема «азіаблях». Справа в тому, що в нашій країні вже помітили автомобіль з кувейтськими номерами.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...