Подарунок Україні: Чехія поставить Києву 4 тисячі артснарядів

Подарунок Україні: Чехія поставить Києву 4 тисячі артснарядів

Уряд Чеської Республіки передасть Україні артилерійські боєприпаси калібру 152 мм. Про це пише УНН з посиланням на повідомлення в Twitter Міністерства оборони країни.
Цитати

«Подарунок Україні 4006 одиниць артилерійських боєприпасів калібру 152 мм. Це буде здійснено через угоду про дарування, яка була частиною затвердженої пропозиції», — йдеться в повідомленні.


Деталі

Подарунок Чехії включатиме 4006 одиниць 152-мм артилерійських боєприпасів на суму близько 36,6 млн. чеських крон.«Ми країна, яка має свій досвід військової окупації, і тому ми не готові просто так спостерігати за чимось подібним. Навіть у ситуації, коли це безпосередньо не стосується Чехії. Але це торкається нас побічно, нашій безпеці це загрожує», — заявив прем’єр-міністр Чехії Петро Фіала у Палаті депутатів у вівторок у зв’язку із загрозою російській агресії проти України.

Додамо

Росія вже анексувала український Крим, порушуючи міжнародне право, а також допомагає бойовикам на Донбасі, які оголосили дві самопроголошені республіки — Донецьку та Луганську.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий