Переможний гол на 121-й хвилині забив Артем Довбик.

Божевільні емоції польських коментаторів

Цьому голу емоційно радів не тільки український коментатор Віктор Вацко, а й польські коментатори, які, мабуть, також вболівали за Україну.

Україна вперше вийшла в 1/4 фіналу Євро-2020

• Збірна України обіграла команду Швеції в 1/8 Євро-2020 із рахунком 2:1. Так наша команда вперше в історії вийшла у чвертьфінал чемпіонату Європи з футболу.
  • Відкрив рахунок у матчі Зінченко, на 28-ій хвилині він забив у ворота збірної Швеції після результативного пасу Ярмоленка. Втім, вже за 15 хвилин Форсберг завдяки рикошету зрівняв рахунок у матчі – 1:1.
  • У другому таймі жодній з команд не вдалося отримати перевагу, тому були призначені два екстратайми.
  • На 99-ій хвилині збірна Швеції залишилася в меншості: через грубу гру проти Бєсєдіна Маркус Даніельсон був вилучений з поля.
  • На останній хвилині другого екстра-тайму Артем Довбик, який зіграв третій матч за збірну України, ударом головою в падінні приніс перемогу.