Главная / Новости / Аналитика / Польський аналітик: в разі військового конфлікту Туреччина «з тріском розіб’є російські частини»

Польський аналітик: в разі військового конфлікту Туреччина «з тріском розіб’є російські частини»

У Польському клубі Ronina відбувся традиційний «Огляд тижня», на якому аналітики прокоментували найбільш важливі міжнародні події.«Складається міжнародна кон’юнктура, про яку довгий час ми не могли мріяти. Росія йде на зіткнення зі Сполученими Штатами і Європою Це момент, який Польща може розіграти І, напевно, це призвело до того, що ми мали справу з безпрецедентним поведінкою німецького уряду, яке напівофіційно запитало держави «Вишеградської четвірки», глави яких в цей момент зустрічаються , щоб вони відповіли німецькому уряду, навіщо вони зустрічаються і про що вони мають намір говорити », — заявив польський журналіст Рафал Земкевіч.«Після виступу Медведєва в Мюнхені стало чітко видно, що Росії потрібна нова війна. Проблема тільки в тому, хто буде жертвою. Росія не настільки дурна, щоб атакувати в цей момент якийсь натовську держава. Розмови про те, що вона нападе на Туреччину, безглузді, тому що Туреччина занадто сильна і виразно з тріском розбила б російські частини в звичайному битві », — сказав інший учасник клубного обговорення Станіслав Янецкій.

Читайте также   Курс долара в Україні опустився до "дна": скільки платитимемо за валюту


На його думку, «Росія тільки лякає натовські країни, але, можливо, вона становить небезпеку для таких держав, як Грузія чи Молдова».

«Трохи менше турбує висловлювання польських властей про те, що чотири винищувачі літає над Сирією. Над Сирією, де йде війна, знищення польського літака, щоб провчити таку країну, як Польща, і її нова влада, цілком можна уявити », — зазначив Янецкій.

Потім Земкевіч звернув увагу на «зростаючу роль Туреччини» і розкритикував «ідею і спосіб проведення зустрічі тата Франциска з кагебушникам Кирилом, виконуючим функцію Патріарха Московського».

«Ватикан не знаходиться в тіні червоної зірки, але притиснутий цією зіркою», — підвів підсумок журналіст.

Читайте также   "Слуга народу" втратила лідерські позиції у парламентському рейтингу партій - опитування

RT наводить коментарі читачів (сайт wpolityce.pl):

«Baba Banga: Люди, а навіщо Путіну війна, раз він отримає Європу на срібній таці від пані Меркель.

Chwalba: Росія хоче використовувати свій ядерний потенціал, перш ніж він перетвориться в лом. Час йде, а у Росії все менше коштів на розвиток нового зброї. Низька ціна на нафту.

lech: Збирається кілька клоунів в закритому маленькому світі ненависті, як щури в підвалі. У них немає уявлення про реальне життя.

SOP78: Редактор Земкевіч прав, що з зустрічі з Франциском вигоду можуть отримати лише Кирило і Путін. Це той Папа Римський, який, на відміну від Іоанна Павла Другого, не має ніякого поняття про Росію і дає собою крутити, як дитина ».

topwar

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.