Главная / Новости / Политика / Порошенко боїться цього, як вогню: найбільша фобія попередника Зеленського стала реальністю

Порошенко боїться цього, як вогню: найбільша фобія попередника Зеленського стала реальністю

Експрезидент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко боїться того, що про нього зміниться думка українців.

Про це розповів політолог та соціолог Віктор Небоженко, пише «Вголос«.«Він (Порошенко — ред.) боїться, що в Україні сформується громадська думка про нього як про дуже нікчемного, поганого та залежного від Росії політика. А це так і є. І за розмовами про реванш у Порошенка ховається страх того, що українці через рік скажуть: «Боже, хто нами керував весь цей час», – заявив Небоженко.

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Порошенко з ефірів телеканалів та на акціях протесту заявляє: в Україні відбувається справжній реванш. Порошенко переконаний, що «лише він та його команда зможе це зупинити». При цьому п’ятий президент забуває, що поки він керував країною, не був покараний жодний скандальний чиновник часів Януковича, винних у розстрілі на Майдані випустили на волю.

Читайте также   Дуда: дорожную карту для вступления Украины в НАТО обсудят в июне

Петро Порошенко

Петро Порошенко

«Те, як Порошенко волає про реванш, мені нагадує приказку, коли злодій кричить – ловіть злодія. Насправді своїми діями він прикриває те, що за останні 5 років Україна почала виглядати значно гірше, ніж навіть до нього», — додав Віктор Небоженко.

Зазначимо, що експрезидент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко на черговому мітингу своїх прихильників влаштував дивний політичний шабаш в стилі холеричного проповідника. Так, зі сцени він кричав своє прізвище і заставляв те саме робити і натовп людей біля підніжжя сцени.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий