Главная / Новости / Политика / Вакарчук пропонує дати Медведчуку й Бойку по 15 років в’язниці

Вакарчук пропонує дати Медведчуку й Бойку по 15 років в’язниці

Лідер партії Голос готовий подати в Раду законопроект, який дозволить СБУ й Нацраді реагувати на незаконні “переговори” з країною-агресором.

Лідер партії Голос Святослав Вакарчук пропонує карати “переговорників” з Росією, не уповноважених на це державою, позбавленням волі на строк до 15 років. Про плани подати такий законопроект в Раді нового скликання він заявив сьогодні на прес-конференції, передає Ліга.Новини.


Він зазначив, що така практика існує в багатьох країнах, зокрема, США ще в 1799 році ввела “акт Логана”, який вводив кримінальну відповідальність за будь-які переговори з країнами, з якими США знаходилися в стані конфлікту.Читайте также   Хотела "сладких" назначений: Зеленский ответил Тимошенко

“Ми пропонуємо подібний за духом і змістом закон. Його повна назва буде “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо заборони сепаратистських переговорів з представниками держави-агресора”, – сказав Вакарчук.

Він пропонує внести зміни до статті 111 КК “держзрада”, і ввести покарання за подібні дії – позбавлення волі на 13-15 років і заборону займати певні посади та займатися певною діяльністю на строк до п’яти років. До обов’язків СБУ проектом додається обов’язок реагувати на подібні “переговори”.

Читайте также   "Спасибо каждому военному!" Зеленский неожиданно прибыл на Донбасс: видео

Нацраді з питань теле- і радіомовлення в законопроекті пропонують дати повноваження анулювати ліцензії ТРК, які поширюють інформацію, яка загрожує територіальній цілісності і суверенітету України або виправдовують агресію проти України або окупацію її територій.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий