Порошенко йде у відставку?

Порошенко йде у відставку?

Інтернетом ширяться чутки про відставку Петра Порошенка. Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook повідомив Станіслав Речинський, колишній прес-секретар Служби безпеки України. Як повідомляє «Ulvovi.info», у дописі Станіслава Речинського йдеться про те, що Петро Порошенко вже нібито повідомив партнерів про те, що йде з політики весною 2018 року через незадовільний стан здоров’я.
Виходить, що Петро Порошенко хоче піти гарно й без скандалу, — так зазначає колишній прес-секретар СБУ. Саме тому, за словами політика, Президент зараз так активно торгується зі всіма та всюди, бо хоче на кожному місці залишити своїх людей. В основному це стосується посади спікера, на якій Петро Порошенко хотів би бачити Литвина. Дивно, що саме Володимир Литвин з темними сторінками своєї біографії став найкращою кандидатурою на місце спікера Верховної Ради.


Тоді напрошується запитання, а хто ж очолить країну? Знову ж таки, за словами Станіслава Речинського, в аграрній країні має бути аграрний президент. Швидше за все, йдеться тут про Віталія Скоцика, який очолює аграрну партію, яка набрала досить солідну кількість посад у міських радах, при тому що офіційно партія ніде не зареєстрована. Головне, щоб не пройшла Юлія Тимошенко. Для цього вже зроблено перші кроки, адже в Центральній виборчій комісії України, список кандидатів якої нещодавно затвердив Президент України, нікого не має від Юлії Тимошенко. І як підсумував Станіслав Речинський – це, швидше, ніякий не «проект США», а спосіб забрати всі голоси від Юлії Тимошенко.

То ж де правда, а де вигадка не зовсім зрозуміло. Завуальовані фрази, приховані сенси та гра слів, — ось все що можна сказати з цього приводу. Залишається чекати весни, можливо, саме тоді разом із талим снігом розтануть усі таємниці наших політиків.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий