Порошенко кличе Зеленського завтра здавати аналізи в медпункті на Олімпійському

Порошенко кличе Зеленського завтра здавати аналізи в медпункті на Олімпійському

У штабі кандидата у президенти чинного глави держави Петра Порошенка заявили, що Порошенко буде чекати кандидата у президенти Володимира Зеленського зранку 5 квітня для здачі аналізів, у тому числі на вживання алкоголю і наркотиків.
Про це на брифінгу 4 квітня сказав речник виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв.


«В рамках підготовки до дебатів, Петро Порошенко завтра о 9 годині ранку чекає на Володимира Зеленського в медичному пункті стадіону «Олімпійський» для здачі всіх необхідних аналізів, в тому числі на предмет вживання алкоголю і наркотиків«, — сказав Медвєдєв.

За його словами, «це має бути незалежна експертиза сертифікованих лабораторій».«Результати, які дадуть ці аналізи, вони, напевно, теж є важливими для виборців, виборці мають знати і це. Володимире Олександровичу, Петро Олексійович чекає на Вас завтра», — заявив політтехнолог і додав, що зустріч має відбутися о 9 ранку, тому що, зазвичай, аналізи здають зранку.

Зі слів Медвєдєва, якщо Зеленського не буде, то Порошенко сам здасть аналізи і поїде у справах.

У штабі кандидата також заявили, що у відео-відповіді Порошенко «дуже шанобливо» звертався до Зеленського, як до кандидата.

Також у Порошенка стверджують, що готові провести кілька раундів дебатів, окрім, передбачених законом, 19 квітня.

«Дебати мають бути не одні, а треба провести, як мінімум, кілька раундів таких дебатів і обговорити по блоках ті теми, які належать до конституційних повноважень президента», — сказав політтехнолог.

За його словами, на дебатах мають обговорити три блоки питань: оборона і безпека, зовнішня політика і дипломатія, дотримання конституційних прав і свобод українців.

Також Медвєдєв заявив, що дебати дозволять «витягти кота з мішка» і сказав, що команду Порошенка «дуже турбує, що штаб Зеленського ретельно ховає свого кандидата від суспільства».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий