Порошенко підписав новий закон щодо військових: що важливо знати

Порошенко підписав новий закон щодо військових: що важливо знати

Президент України Петро Порошенко підписав закон, згідно з яким на територію країни дозволяється допуск підрозділів збройних сил іноземних держав
Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.


Так, закон №7428 дозволяє військовослужбовцям з інших держав брати участь в навчаннях на території країни. У 2018 році в багатонаціональних навчаннях з підготовки підрозділів Збройних сил очікується участь до 3000 військових з США і країн-членів НАТО, які прибудуть з озброєнням і технікою.

Відзначимо, в Україні заплановано низку військових навчань. З червня по листопад 2018 року в українсько-американських навчаннях Rapid Trident задіють до 2000 іноземних військових зі зброєю і технікою. З червня по жовтень в навчаннях Sea Breeze очікується участь до 2200 військових, 20 кораблів, п’яти підводних човнів і 20 літаків і вертольотів.
З травня по листопад пройдуть навчання «Чисте небо», в яких візьмуть участь до 350 військових з США і країн НАТО з озброєнням і технікою. У серпні-жовтні заплановано навчання «Світла лавина», в яких візьмуть участь до 300 військовослужбовців з Угорщини, Румунії та Словаччини. Також в період з квітня по листопад відбудуться українсько-румунські навчання Riverian, в рамках яких в країну направлять до 100 румунських військових, шість кораблів і два літаки та вертольоти.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий