Главная / Новости / Аналитика / Порошенко став єдиним політиком року, який зумів утримати рейтинг

Порошенко став єдиним політиком року, який зумів утримати рейтинг


ЗМІ опублікували рейтинг політика року. На першому місці, як і слід було очікувати, Володимир Зеленський, на другому – лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко.

Характерно, що у Зеленського вже не 73% і навіть не 52%, а всього лише 46%. У Порошенка залишилися – ті ж 7,5%, що і були навесні. Майже без змін. Про це в своєму блогозі пише журналіст Дмитро Вовнянко.Читайте также   Санкции против Медведчука одобряют большинство украинцев

Також журналіст зазначив, що Порошенко за рейтингом в 2,5 рази перевищив лідера партії “Батьківщина” Юліб Тимошенко, спікера парламенту Дмитра Разумкова і лідера “Опозиційної платформи – За життя!” Бойка (3%) і ще більше – кума Путін Медведчука.

Солідарний з Дмитром Вовнянко і політолог Юрій Винниченко.

Він зазначає, що Порошенку вдалося феноменальне, тому що, якщо проаналізувати, скільки критики, було “вилито” в його сторону, скільки вже продовжують його тягати в ДБР, він все одно на плаву.

Читайте также   Санкции против Медведчука одобряют большинство украинцев

Звичайно ж, дають про себе знати заслуги Петра Порошенка, це і його дипломатичний талант, це його досягнення з підняття армії, отримання ПЦУ Томосу і багато іншого.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийLoading...