Главная / Новости / Аналитика / Мнение / Порошенко є чи не єдиним лобістом України у світі, – експерт

Порошенко є чи не єдиним лобістом України у світі, – експерт

Через велику кількість реваншистів в Україні, які мають проросійські настрої і роблять все, щоб українська політика виглядала, як фарс, Президенту Петру Порошенку постійно доводиться нівелювати цей ефект і чи не єдиному обстоювати інтереси держави на зовнішній арені.



Про це блогер та політичний експерт Олексій Голобуцький написав на своїй сторінці в Facebook.



«Чому ми не можемо сформувати єдиний імідж нашої держави у світі? Це тому, що наша зовнішня політика – байка про лебедя, рака і щуку. Бо в нас є одні політики, які лобіюють український та євроінтеграційний інтереси. А є інші, які наполегливо шкодять цьому і братаються з нашими ворогами», – наголосив експерт.



Олексій Голобуцький, коментуючи виступ Петра Порошенка на засіданні Генеральної асамблеї ООН, зауважив: «У нормальних державах, окрім президента, багато політиків проводять внутрішню та зовнішню політику, очолюють цілі напрями роботи, опікуються розвитком окремих галузей. Водночас, з боку України на міжнародній арені гарує здебільшого лише Петро Порошенко. Він за тиждень встиг привернути увагу світової спільноти до України і в Мюнхені, і у Нью-Йорку. І хто його публічно підтримав?».

Читайте также   Фейгін про перекидання військ РФ до кордонів України: це блеф та розпач Путіна

Політичний експерт у своєму пості заявив, що досі значна частина нашого політикуму залишається українською тільки номінально, а фактично намагається звести нанівець потуги президента на зовнішній та внутрішній арені. А це, з його слів, є насправді великим тягарем і для держави, і для її очільника.

«Скільки в нас начебто українських політиків, які роблять усе задля того, аби в світі українська політика виглядала як фарс або «політична шизофренія». В нас є ціла плеяда діячів, які щоденно показують світові, що з нами неможливо домовитись, і в нас відсутній політичний «каркас», який веде державницьку лінію і з котрим можна співпрацювати. І Порошенко постійно змушений якимось чином нівелювати цей ефект, що йому, на мій погляд, непогано вдається. Попри шалений опір реваншистів, ми все ж отримуємо від Заходу істотну допомогу. Якою б була ця допомога, якби всередині країни політики були відповідальними та одностайними!» – резюмував Олексій Голобуцький.

Читайте также   Протистояння з Зеленським: чому Ахметов пішов в "атаку"

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий