Порошенко закликав українців бути готовими піти у партизани

Порошенко закликав українців бути готовими піти у партизани

Президент України Петро Порошенко наказав підготувати інфраструктуру і матеріально-технічну базу для того, щоб в разі потреби оперативно розгорнути партизанський рух.
Президент виступив із промовою на науково-практичній конференції «Уроки гібридної війни: військові аспекти», яка проходила у Генеральному штабі Міністерства оборони України.


«Захист держави не тільки завдання президента і Генштабу, а й кожного громадянина України», — наводить слова глави держави його прес-служба.

Також, Порошенко додав, що на випадок повномасштабного вторгнення слід відшліфувати план загальної мобілізації і функціонування держави в умовах воєнного стану.«Розв’язана проти нашої держави гібридна війна вимагає від нас продовжувати застосовувати асиметричне комплексне реагування на загрози. Оборона від гібридної агресії теж повинна бути гібридною», — зазначив Порошенко.

За його словами, важлива жорстка, активна оборона, яка позбавляє сенсу наступальні дії противника, активна дипломатія, спрямована на забезпечення підтримки України, продовження дії міжнародних санкцій проти агресора.

Порошенко також зажадав вивчити можливості територіальної оборони держави.

«На випадок агресії питання побудови територіальної оборони, з урахуванням досвіду останніх двох років, слід ретельно опрацювати», — зазначив він.

Президент доручив за підсумками роботи скласти проекти рішень, винести їх на засідання РНБО і передати на розгляд уряду.

Нагадаємо, що у вересні 2014 року в Генштабі говорили про намір створити партизанський рух. Повідомляли, що визначено командирів партизанських загонів, які знають людей, які будуть у них у загонах. Втім, розвиток ця ініціатива не отримала.

Источник: ipress

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий

Добавить комментарий