Потап довів, що записався до лав ТРО на початку війни. Фото контракту

Потап довів, що записався до лав ТРО на початку війни. Фото контракту

Відомий український репер та продюсер Олексій Потапенко довів, що заочно записався до лав територіальної оборони. Артист показав контракт, який заключив на початку повномасштабного вторгнення, будучи в Іспанії.
У документі йдеться, що його затвердили 7 березня 2022 року. Відповідне фото з’явилося в Instagram-stories зірки (щоб подивитися фото, доскрольте до кінця сторінки).


У підписі він також дорікнув усім хейтерам, які шукають «зраду», і згадав про російський, фашистський символ, котрий армія РФ використовує задля пропаганди та позначок своєї техніки.

«Очно. Для всіх «зрадошукачів» нагадаю, зрада починається з літери «Z», – написав артист.Потап довів, що записався до лав ТРО на початку війни. Фото контракту

Як відомо, раніше Потап розкрив, що хотів вирушити на фронт, щоб захищати Україну, але йому порадили спершу записатися до лав ТРО. Оскільки артиста не було в Україні, за нього це зробив батько.

Почувши, що співак заочно записався до територіальної оборони та залишився за кордоном, його шанувальники та колеги висловили сумнів, що Олексій Потапенко дійсно заключив контракт.

Потап довів, що записався до лав ТРО на початку війни. Фото контракту

Продюсер близько півроку подорожував світом, де створював благодійні шоу та збирав кошти на потреби ЗСУ. До України він повернувся в вересні.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий