«Потрібно робити ставку на спеціалістів»: у Зеленського пояснили, що буде з мобілізацією в Україні

«Потрібно робити ставку на спеціалістів»: у Зеленського пояснили, що буде з мобілізацією в Україні

Україна в питанні мобілізації покладатиметься на якість, а не кількість, як Російська Федерація. Для Збройних сил нашої країни набагато важливіше мати якісно підготовлених спеців, тому що нинішня війна – це війна артилерії та складної техніки.
Про це заявив радник глави Офісу президента Михайло Подоляк у коментарі ЗМІ. Він уточнив, що призов до ЗСУ залежатиме від оперативної ситуації та ефекту, який спричинить так звана часткова мобілізація в Росії.


Представник ОП висловив упевненість у тому, що Київ «безумовно краще розуміє математику війни», ніж Москва.

Україна практично з перших днів активно формувала свої резерви, структурувала через ТРО кадрові можливості, активно домовлялася про тренінгові центри (зокрема, з країнами Заходу). «Але війна – це, зрозуміло, постійний процес уточнень, оперативно-тактичних змін, додаткових логістичних дій», – зазначив він.Подоляк сказав, що росіяни відправлятимуть на «спецоперацію» масу непідготовленого резерву, щоб показати кількість, але для України набагато важливіше мати якісно підготовлених спеців.

«Тому що це війна не стрілецького типу, а важкої артилерії, складної техніки, спеціального програмного забезпечення. Тому сьогодні важливо мати саме спеців, чим ми й займаємося разом із партнерами. Якість, а не кількість», – наголосив радник керівника Офісу президента.

Крім того, наша країна уважно стежить за тим, як агресор проводить свою мобілізацію, кого, куди і як призиває до ЗС РФ, скільки відправлять безпосередньо на лінію зіткнення і як ці солдати проявлять себе.

«І вже саме від цього залежатимуть наші корективи, якщо вони будуть потрібні… Тому ще раз повторю: важливо не просто механічно говорити про мобілізацію, про її додаткове проведення. Набагато краще, розуміючи принципи війни, робити ставку на підготовку саме якісних спеців, що значно важливіше в сучасній війні», – підсумував Подоляк.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий