Позорище на всю країну: Новий рік буде похмурим, спалахнув гучний скандал

Позорище на всю країну: Новий рік буде похмурим, спалахнув гучний скандал

В Україні майже у всіх районних центрах вже засяяли вогні головних ялинок
При цьому найбільшим розчаруванням стала головна ялинка країни, яка традиційно стоїть у Києві. Про це свідчать ексклюзивні коментарі Politeka.


«Гіршої ялинки ще не було», «І це ви називаєте красунею? Така страшна була ще за часів президента-втікача! Подивіться, яка у Вільнюсі, чи хоча б в обласних центрах України! Там дійсно – красуні! І дітлахам радість!!!», «Київ… супер. Щоб сьогодні в столиці була така ялинка… ганьба. В Харкові гарна, і у Львові гарна…», “З такою ялинкою Новий рік буде похмурим”, «Із всіх ялинок, які встановлені у наших містах, київська виглядає найгірше», «Чудо кривобоке», «Нема гіршої, ніж у Києві!!! В нас біля школи росте шикарніша, навіть без прикрас. А київська – позорисько для країни. Які керівники така й ялинка!!!», – вважають українці.

Також у мережі висловлюють припущення, що виділенні на святкування гроші з бюджету знову осіли в чиїхось кишенях.«Київська ялинка – позорище на всю країну!! Одразу видно, що хтось добре на ній підзаробив!! Свині срані!!!», «І кому це потрібно, витрачати такі кошти. А куди діваються попередні прикраси та освітлення, на чиїх дачах використовуються?», «З кожним роком все гірше і гірше, дорожче і дорожче», – пишуть у мережі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий