Главная / Новости / Общество / Правила екстремального сексу, які обов’язково варто дотримуватися

Правила екстремального сексу, які обов’язково варто дотримуватися

Розвивайте еротизмВитратьте деякий час на те, щоб по-новому досліджувати своє тіло і тіло свого партнера. Розпитайте, що його збуджує, можливо, вас чекають сюрпризи. Наприклад, вашого чоловіка можуть заводити зовсім невинні речі, скажімо, те, як ви стукаєте по клавішах комп’ютера… Чому б не спробувати пограти в гру «Секретарка і бос»? А ви, можливо, зловите себе на думці, що ваш чоловік виглядає дуже еротично, коли керує машиною… Чому б не заїхати в гайок?

31d491feed8330e6ebde59787c73d3d3

Не смійтеся і не засуджуйте

Навіть якщо еротична фантазія чоловіка здалася вам дивною або непристойною, ні в якому разі не натягуйте маску ханжі і не кривіть губи. Згадайте: у вас теж напевно є якісь сороміцькі мрії, ви ж не хочете, щоб над ними сміялися. Для того, щоб розкритися перед партнером, треба бути впевненим, що він не засудить і не підніме на сміх.

Читайте также   Кульбіда попередив про морози до мінус 30 взимку: погода в Україні буде мінливою

shutterstock_418348933

Не шукайте причиниВам здається, що тяга вашого чоловіка до певної пози або еротичної комбінації сильно змахує на перекручення і має глибоке коріння? Відкиньте психоаналіз! Не всі сексуальні пристрасті повинні бути наслідком дитячої травми або важких відносин з батьками! Іноді тяга до садо-мазо — це просто бажання урізноманітнити секс, і нічого більше.

853940220518070716ca1e520a5a2088

Придумайте умовний сигнал

Не спробувавши дещо заборонене, ви нізащо не зрозумієте, подобається вам такий вид сексу чи ні. Однак ваш партнер в запалі пристрасті може не помітити вашого зойку або прийняти його за стогін задоволення. Заздалегідь домовтеся про умовний сигнал або слово, почувши яке, ви відразу ж припините гру.

Читайте также   У Львові від інсульту помер 18-річний студент католицького університету

ftelkov_shutterstock.com_718094411312562370

Знайдіть час для обговорення

Коли сеанс екстремального сексу завершиться, обов’язково виділіть деякий час, щоб прийти в себе, прислухатися до своїх відчуттів і … обговоріть з чоловіком: сподобалося чи ні. І що конкретно. І чи варто ще повторити щось подібне. Ваш чоловік має право знати, чи не були марними його старання. Якщо ви відчуваєте дискомфорт, не соромтеся зізнатися в цьому і сказати, що такий вид сексу вам навряд чи варто повторювати.

greg5t3r5245r2424

Джерело

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.