Прості правила, як зберегти хороший зір

Прості правила, як зберегти хороший зір

Сучасний ритм життя приковує до гаджетів майже на весь день, що призводить до навантаження на очі та втрати гострого зору. Ці прості поради дозволяють попередити перевтому.
Виявилося, що від 50 до 90% (!) офісних працівників знають про перевтому очей не з чуток, адже це викликає не лише дискомфорт, а й головний біль та зниження якості зору. Про це пише радіо Максимум.


 Тому, щоб почуватися добре та не втрачати роботоздатність, достатньо дотримуватися цих правил.

Мінімум яскравості

Надто яскравий монітор дуже втомлює очі, особливо, коли навколо зовсім нема освітлення. Тому яскравість краще знижувати.
Мінімальна відстань

 Щонайменше 40 см повинні розділяти вас від моніторів. Якщо ж текст непомітний, то краще збільшити масштаби сторінки, аніж підсуватися самим.

Вправи

Очі також потребують вправ, що спокійно працювати. Потрібно кожні 20 хвилин переводити погляд на які-небудь предмети на далекій відстані та розглядати їх деталі щонайменш 20 секунд.

Прості правила, як зберегти хороший зір / invisioncare

Перерви 

Для тих, хто працює за комп’ютером, варто робити щонайменше 4 перерви по 5 хвилин, коли не ви не будете біля гаджетів. Це дозволить зменшити навантаження та відновити рівень зволоження.

Кліпання

Може здатися кумедним, але люди біля приладів забувають про нормальне кліпання. Саме воно зволожує та очищає очі. Тому інколи згадуйте, що ви не робот.

Налаштування гаджетів

Якщо ви вмієте регулювати кольорову гаму на своїх приладах, то переведіть синій спектр до жовтого. Це значно зменшить вплив на очі. Якщо ж екран мерехтить чи має якісь схожі дефекти, то не варто це терпіти.

І, звісно ж, не забувайте періодично навідуватися до лікаря.

 

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий