Додатковим приводом стало звільнення Дмитра Разумкова з посади голови Верховної Ради України. Про це в коментарі сайту 24 каналу розповів політолог Володимир Фесенко.


Чому образився Ахметов

Фесенко заявив, що Рінат Ахметов дуже потужно та напряму підтримав Дмитра Разумкова. Водночас це викликало додаткове незадоволення президента. Але війну, за словами експерта, почав сам Ахметов. І основна причина інформаційної та політичної війни – «Закон про олігархів».

Ахметову він (закон – 24 канал) дуже не подобається, і він вважає це приниженням. І я думаю, що він вважає, що Зеленський слабкий, що він нічого не зможе йому зробити. Тому вирішив піти в таку атаку,
– сказав політолог.
Ахметова образив «Закон про олігархів» / Колаж 24 каналу

На кого спрямована атака

Володимир Фесенко звернув увагу, що атака спрямована саме на Володимира Зеленського, а не на Ігоря Коломойського. Про останнього ж, за його словами, «ніхто зараз особливо не згадує, хіба, якщо хоче якось прив’язати Зеленського до Коломойського».

Володимир Фесенко, політолог

За словами Фесенка, причина інформаційної та політичної війни – «Закон про олігархів» / Фото з фейсбуку експерта

«Війна» між Ахметовим та Зеленським: що варто знати

  • Ще раніше ЗМІ писали, що між Офісом Президента та Ахметовим ускладнилися відносини. Це сталось нібито через закон про олігархів та боротьбу з монополією на ринках.
  • Політолог Ігор Петренко теж вважає, що напруженість відносин між Ахметовим та Зеленським існує. «Слуга» Єгор Чернєв сказав, що олігарх з президентом перейшли до відкритого протистояння.
  • На тлі такої інформації в Ахметова запитали, чи зустрічався він із Зеленським. Той заявив, що не просився на зустріч із президентом Володимиром Зеленським і не робитиме цього.