Пташка зі сталі: 21-річна захисниця Маріуполя вразила виконанням пісні Кузьми. Відео

Пташка зі сталі: 21-річна захисниця Маріуполя вразила виконанням пісні Кузьми. Відео

Юна захисниця Маріуполя, 21-річна Катерина, яку називають Пташкою, знову вразила світ своїм співом. Вона виконала пісню Андрія Кузьменка «Спи собі сама» на території обстрілюваного росіянами заводу «Азовсталь».
Їй підспівував один із побратимів. Відео, на якому Пташка співає посеред металургійного комбінату, який став останнім форпостом українських воїнів у Маріуполі, стало вірусним у мережі (щоб подивитися ролик. доскрольте сторінку до кінця).


Люди поширювали це відео, захоплюючись співом Катерини та героїзмом захисників міста.

На кадрах видно, що приміщення, де перебувають наші воїни, постійно знаходиться під обстрілами військ РФ. Стеля та стіни там рясно посічені уламками снарядів окупантів.Маріупольська Пташка виконала пісню гурту "Скрябін".
Дівчина співала з усмішкою на обличчі.

Нагадаємо: Катерина на прізвисько «Пташка», яка у свій 21 рік разом з іншими бійцями ЗСУ захищає Маріуполь, заспівала патріотичні пісні у підземеллях останнього рубежу оборони – заводу «Азовсталь». Опубліковане в соцмережах відео стало популярним, а дівчина, що співає чистим дзвінким голосом, стала символом безстрашності й вірності своїм ідеалам, своїй державі.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий