«Путін лютує, він не очікував таких матеріальних втрат»: Веніславський заявив, як швидко у РФ закінчаться гроші на війну

«Путін лютує, він не очікував таких матеріальних втрат»: Веніславський заявив, як швидко у РФ закінчаться гроші на війну

Росія через війну проти України щодня втрачає близько 20 млрд доларів. Така інформація, як заявляє представник президента Володимира Зеленського в КСУ Федір Веніславський, довела російського президента Володимира Путіна «до сказу».
Про це він сказав у ефірі телеканалу Рада 26 лютого. «Від моїх друзів у РФ… відомі доктори наук. Вони отримали інформацію, мені переслали, що Путін лютує, він не очікував, що призведе до таких матеріальних втрат… Щоденні втрати від війни в Україні становлять 20 млрд доларів. Навіть із золотовалютних резервів у 600 млрд доларів дуже швидко закінчаться», – сказав Веніславський.


Якщо такі витрати продовжаться, то лише за 30 днів війни РФ витратить усі свої золотовалютні резерви. Також варто зазначити, що йдеться не лише про втрати через розбиту техніку, військові витрати, а й про масштабний санкційний удар.

Як уже постраждали росіяни через війну  • впали акції російських компаній; у результаті власники найбільших підприємств за кілька днів втратили десятки мільярдів доларів.
  • злетів курс долара; Російський рубль став найнестійкішою (волатильною) валютою світу. При цьому ситуація із курсом продовжує погіршуватися.
  • постраждав банківський сектор. Через відключення іноземного програмного забезпечення, блокування кореспондентських рахунків та активів банків за кордоном розпочалися масштабні проблеми з банківською системою.
  • згортаються інвестиції. Росія перетворюється на країну-ізгоя, з якою не прийнято, а в деяких випадках навіть заборонено співпрацювати. Країна-агресор втратила можливість залучати не лише кредити за кордоном, а й втратила іноземні інвестиції.
Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий