Главная / Новости / Мир / «Путін продовжує справу Сталіна!» Порошенко виступив із сильною промовою з Канади

«Путін продовжує справу Сталіна!» Порошенко виступив із сильною промовою з Канади

П’ятий президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко вшанував пам’ять жертв Голодомору біля пам’ятника українцям у місті Галіфаксі у Канаді.Як зазначив сам Порошенко у Facebook, там у ці дні проходить Міжнародний форум безпеки. Мета української делегації на ньому – тримати світову коаліцію довкола України для рішучої відсічі російської агресії.«Канада була однією з перших держав, яка визнала Голодомор геноцидом українського народу. І один із перших пам’ятників у світі, присвячений Голодомору, встановлений саме в Канаді, у місті Едмонтон. Там у понеділок наша делегація вшанує пам‘ять жертв Голодомору разом з українською діаспорою», – зазначив п’ятий президент.

Читайте также   Американський винищувач F-35 впав у море при спробі приземлитися на авіаносець

За його словами, сталінський режим намагався знищити покоління українців, і тепер Росія намагається продовжити справу Сталіна, маючи на меті знищити Україну як державу і всю націю.«Але як тоді українська нація відродилася, так і зараз нічого у них не вийде. Які б інструменти вони не використовували: гібридну агресію, зовнішню збройну агресію, намагання розколоти державу, знищити зсередини – Україна об’єднається і відродиться», – наголосив Порошенко.

Читайте также   У Путіна відреагували на постачання зброї Україні: не знижує напруженість

Також у своїй промові лідер «ЄС» закликав українців по всьому світу у цей день запалити свічку та помолитися за кожного, хто невинно загинув під час Голодомору-Геноциду українського народу.

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий