Путін втрачає «праву руку», у Кремлі намітився новий розкол: Жданов розповів про «сигнали»

Путін втрачає «праву руку», у Кремлі намітився новий розкол: Жданов розповів про «сигнали»

У Кремлі намітився розкол. Президент Росії Володимир Путін може втратити свою «праву руку» на міжнародній дипломатичній арені.
Як розповів в ексклюзивному бліцінтерв’ю OBOZREVATEL військовий експерт Олег Жданов, події, що розгортаються на тлі діалогу Росії та США, демонструють світові те, що у глави російського МЗС Сергія Лаврова та президента Росії Володимира Путіна виникли розбіжності. Експерт звернув увагу на те, що «незмінна права рука глави Кремля» дистанціювалася від гучних політичних заяв.


Жданов звернув увагу на те, що 17 грудня ультиматум Сполученим Штатам Америки оголосив не глава російського МЗС, а його заступник Сергій Рябков. Він вирушив на зустріч робочих груп двох країн.

«Тобто Лавров дистанціювався від жорстких ультиматумів Заходу», – зазначив Жданов.На його думку, це означає, що в «стані Путіна пішов ще один розкол, причому дуже серйозний, по лінії міжнародних відносин» і тепер можна зробити висновок, що Сергій Лавров більше не з Путіним.

Жданов пояснив, що для глави російської дипломатії нові санкції, які обіцяють ввести проти Росії у Вашингтоні, можуть виявитися досить болючими. Так, відомо, що сім’я Сергія Лаврова вже 20 років проживає у Сполучених Штатах, а його донька та онуки є громадянами цієї країни.

«Він прикупив їм досить непогану мережу супермаркетів. Як думаєте, ФБР скористається цим? Звичайно! Лавров не бажає бути ізгоєм. Як я розумію, на пенсію він збирається поїхати до доньки», – припустив експерт.

Він же зазначив, що Лавров добре розуміє, що після такого аргументу слід «або вплутуватися в бій або йти». Жданов підкреслив, що поки що мова про відставку Лаврова не йде, але загалом його позиція «дуже показова».

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарий