Главная / Новости / Аналитика / Путін хоче вбити Савченко і ніщо його не зупинить — Бригинець

Путін хоче вбити Савченко і ніщо його не зупинить — Бригинець

Спочатку я думав, що Путін тупо лохонувся з Савченко — він кристалізував для України героїню, якої у нас давно не було.

і що він просто шукає правильний момент для обміну, розуміючи, що герої тихо вмирають в парламетській залі для голосування, як вже «вмерли» усі «легендарні» комбати-спискотяги, які до включення у ці списки виборів 2014 встигли повоювати по кілька (2-3) місяців. В кращому разі.Тепер я розумію, що план хитріший: він таки хоче вбити Савченко і ніщо його не зупинить.Йому треба справжня війна з Україною і справжня дестабілізація.

Смерть Савченко, яка з точки зору усіх законів, непідсудна РФ, викличе неконтрольовону бурю емоцій у всьому світі, і, безумовно, цунамі в Україні.

Не стримаєш хлопців на фронті, не стримаєш протести у Києві…

Читайте также   Курс долара в Україні опустився до "дна": скільки платитимемо за валюту


Країну ковбаситиме і ми з подачі зацікавлених сторін шукатимемо винних посеред керівництва країни, що вже і роблять, хоча очевидніше очевидного, що винен сам Путін.

Савченко не кокетка, а воїн.

І тому, коли вона говорить, що проти обміну, то вона так і думає. І вона проти обміну не лише на двох ГРУшників, а і проти обіну на визнання Криму російським, проти визнання ЛНР/ДНР стороною конфлікту, проти обміну на терміновані вибори на окупованих територіях…

Впевнений, на такий обмін Путін легко погодився б… І такого обміну хочете?

Савченко готова загинути. Для мене це очевидно. І це цілком може статися… І вже сьогодні йде війна за те, щоб її смерть стала поразкою України, хоча сама Надія розуміє свою смерть, як поразку Путіна. Інакше б вона не йшла на зустріч цій смерті.

Читайте также   "Слуга народу" втратила лідерські позиції у парламентському рейтингу партій - опитування

Тому припиніть спекуляції, підігруючи ворогу, послухайте ще раз промову Савченко і запам’ятайте: хоч якими б поганими ми були, хоч як би нам хотілося боротися одне з одним за давньою традицією, наш ворог — Путін і Імперія.

Здолавши їх, ми даєм шанс Україні очиститися і стати процвітаючою державою. А не здолавши, Путін і далі мінятиме тут одних виродків на інших, посипаючи збуджені іллюзії кавалками газодоларів і поливаючи струменем «руського міра».

Герої не вмирають! Якщо їх ідеали не зраджують свої ж.

Источник:  uainfo

Что думаете по этому поводу? Оставьте свой комментарийДобавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.